Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019
Mobiltelefon Samsung Galaxy S9 SM-G960F, 64GB IMEI: 356204100579919,356204100579916 Serie nr. RF8M32H1E9D i box, saknar laddare, hörlurar, nyskick
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon Samsung Galaxy S9 SM-G960F, Lilac Purple, Serie nr. R58LKC07VTNM med laddare och adapter IMEI: 353325108504170 med skyddsfodral, box
RAYMOND-WEIL, Nabucco Automat, 44mm, stål/kolfiber, Ref nr. 3900, Snr v744147, länk, tvåton, sliten.
Klockor Rado
RADO Diastar, 39mm. stål, autmatiskt, ceramisk reprfi boett, datum, safirglas, stålarmaband med viklås Ref nr. 658.0637.3 i box med extra länkbit
BAUME & MERCIER, stål, 41mm, safirglas, automat, liten sekundvisare, Ref nr. 65353 Serie nr. 3522772, gummi armband, orginal stålband medföljer, bruksskick på klockan, repor och nagg på stållänken, i box
ROLEX Oyster Perpetual Datejust 36mm, stål, vitguldsring, automat, kronometer, datum, grå urtavla, plexiglas skadat, länk stål Jubilé med viklås, gravyr, ref: 16014, Ser.nr: 6134731, 1979