Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019
Ring 18K vitguld med blå sten och diamanter 10xca0,04ct Ø17 ¼ 4,6g
Visa varaSmycken Ring
Ring 18K vitguld med sten och diamanter 12xca0,005ct 8xca0,02ct 4xca0,01ct Ø18 6,7g
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S6 Edge, 64GB, imei: 357460061011206, utan laddare
Digitalkamera, Canon EOS 1100D snr. 233073055752, Objektiv Canon EFS 18-55mm snr. 9447004273, med laddare
Digitalkamera, Sony Cybershot DSC-WX500 3.5-6.4/4.1-123,, snr. 2931344, med laddare ej orginal
Färglitografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980) "Välkommen härliga sjösalavår" 46,5x62cm, signerad numrerad 37/750, inramad
Färglitografi, Elis Rydberg (1919-1985), Stockholmsmotiv, 41,5x48cm, signerad, numrerad 153/340, inramad
Färglitografi, Elis Rydberg (1919-1985), Stockholmsmotiv, 41,5x48cmcm, signerad, numrerad 170/325, inramad