Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 september 2019
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull PM, monogram canvas, 29x21x12cm, slitage, sidoremar har lagningar.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Damier Azur, canvas, 40x30x12cm, lite bläcksträck på fodret.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Cheval Turc, Christiane Vauzelles, 100% siden, 90x90cm, svart vit, grå, originalask.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, HERMÈS, spänne i gulmetall, brunt läder, längd 80cm, bredd 2,5cm, äldre modell.
VÄSKA, CÉLINE, äldre modell, brunt tygmed monogram, brunt läder, detaljer i gulmetall, 1325x13x6cm.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, CHANEL gulmetall, pansarlänk, total längd 90cm, stämplat CHANEL R och CC märket.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Epi, brunt läder, 14x9cm, 4 st kontokortsfack, mynt, sedel, slitage.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Passementerie, Francoise Heron, 100% siden, 90x90cm, svart bård, vit bakgrund, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Retour De Peche, Francoise de la Perrier, 100% siden, 90x90cm, brun, blå, röd.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, Saddle Soft Lux, brunt läder, detaljer i gulmetall, 19x10cm, 12st kontokrtsfack, mynt, sedel, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Brazza Wallet, monogram canvas, 12st kontokorts fack, mynt, sedel, originalask.
BROSCH, CHANEL, CC-logo, imitationspärlo gulmeall, märkt B18 CC V, 5,5x4cm, fodral, originalask, excellent condition.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Trousse Toilett, monogram canvas, 17x13x6cm, dustbag, vintage.