Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 september 2019
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Gabriella, TF 362, 59 16, svarta bågar, svarta glas, repor, etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Dior Escrime, guld/lila bågar, bruna glas, etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 3583/S, 34VCC, 57 14, grå, brunmelerade bågar, bruna glas, etui.
VÄSKA, LOEWE, Barcelona Large, svart kalvläder, detaljer i gulmetall, 28x17x9cm, dustbag,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, monogram canvas, 32x28x16cm, innerpochette, från år 2017.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 44, Bandouliere, monogram canvas, 45x26x20cm, avatgabar axelrem, hänglås samt nyckel, adresstagg, slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Florentin, monogram canvas, 16x10x4cm, två remmar medföljer, dustbag,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Accessoires, monogram, canvas, 23x14x3cm, slitage på axelrem, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Epi, svart läder, 24x13x2cm, dustbag, slitage på axelrem,
VÄSKA, GUCCI, vintage, svart tyg med monogram, svart läder, detaljer i gulmetall, 22x14x3cm, dustbag, slitage,
VÄSKA, MULBERRY, marint läder, detaljer i blekt gulmetall, 34x32x15cm, avtagbar axelrem, slitage.