Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 september 2019
HUNDVÄSKA, RALPH LAUREN, Toffee brunt läder, dragkedja, axelrem, 37,5x30x20 cm, dustbag, cert.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Damier Ebene, 13x9cm, 8st kontokortsfack, mynt sedel.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELRING, VÄSKSMYCKE, LOUIS VUITTON, Twist Bag Charm, gul och vitmetall, dustbag,
VÄSKA, MICHAEL KORS, grått präglat läder, detaljer i vitmetall, 30x25x16cm, visst slitage, fläckar.
VÄSKA, GUCCI, Guccissima, mini, marint läder, detaljer i gulmetall, 22x15x10cm, avtagbar axelrem, dustbag.
WEEKENDBAG, LONGCHAMP, brun svart canvas, brunt läder, 45x25x20cm, avtagbar axelrem.
VÄSKA, MICHAEL KORS, mini crossbody bag, svart läder, detaljer i gulmetall, 16x12x3cm.
SOLGLASÖGON, BVLGARI, 821 592 57 18, bågar med ormmönster, bruna glas, etui.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 4263/S Lozha, 60 14, brungrå bågar, tonade glas, etui.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 3508/S, 58 16, bruna bågar, bruna glas (lite repor), etui.