Avslutad | Pant – Tisdag 10 september 2019
Klubbad för
Mobiltelefon Iphone 8 256GB Snr c7vr19gjc6k model: mq7c2qn7a små repor laddare hörlurar i kartong
Högtalare Creative Kratis S5 Sound blaster pro - gaming Snr W7MF0470748001915N . Ej med på visning.
Bildskärm till dator Philips Model 32e7qdad med kabel UH8A182500171. Ej med på visning.
Förstärkare gitarr Peavey Rage 158 snr 08146836 med strömkabel. Ej med på visning.
Elgitarr Fender Telecaster snr MZ31090177 i mjukt fodral bruksskick Mexico