Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 juli 2019
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Golden Arrow, monogram canvas, brunrött läder, 30x22x18 cm, lås samt nycklar, dustbag.
VÄSKA, CÉLINE, Luggage, duo color, blått läder, brunt läder, 31x29x16cm, dustbag, bruksslitage.
VÄSKA, CHANEL, Maxi Flap bag, svart quiltat lammskinn, detaljer i gulmetall, 33x23x9cm, hologram saknas, cert, dustbag, kartong (skadad), bruksslitage på läder,
VÄSKA, CHANEL, Singel Flap bag, svart quiltat lammskinn, detaljer i gulmetall, 22x12x6,5cm, dustbag, saknar hologram, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull PM, Damier Ebene, 28x22x12cm, inner pochette, dustbag, kvitto.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Portefeuille Josephine, monogram canvas, röda detaljer, 19x10cm, 4 kontokortfack, mynt sedel, pochette, visst slitage på knapp och kanter.
VÄSKA, MULBERRY, Oversize Alexa, svart läder, mässingsfärgde detaljer, 35x26x14cm, slitage på hörn.
VÄSKA, MIU MIU, grått läder, krackelerad lack, detaljer i gulmetall, 34x25x11cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, Willow, mörkbeige läder, detaljer i gulmetall, avtabag pochette, 35x27x17cm, dustbag, kartong.
VÄSKA, BALENCIAGA, City, ljusbeige krackelerat läder, detaljer i gulmetall, 38x24x14cm, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CHANEL, Zippy, svart quiltat kaviar läder, detaljer i gulmetall, 19x10cm, 8st kontokortsfack, mynt, sedel, dustbag, originalask.