1261 - 1280 av 1 397
1...636465...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 augusti 2019

Klubbad för

Mässingsljusstakar ett par Skultuna Bruk nr13 höjd:14,5cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstakar ett par S830 brv 467,3g höjd: 11cm stämplade WTB

Utrop: 1 800 kr

Ölglas Orrefors modell: More Beer design Erika Lagerbielke höjd: 17cm

400 kr

Utrop: 375 kr

Mattallrikar 2st Rörstrand Bengali Ø 24,3cm krackeleringar i glseringen

25 kr

Utrop: 50 kr

Assietter Rörstrand 39st Hållfast Ø 21,5cm, två med nagg i ställ

Utrop: 250 kr

Gitarr Yamaha APXT2 travel akustisk gitarr med mick, inbyggd stämmare,ton och volymkontroll, snr:HL0247179 med manuell och mjuktfodrall

900 kr

Utrop: 600 kr

Mattallrikar 14st Gustavsberg benporslin Ø24cm

350 kr

Utrop: 125 kr

Djupa tallrikar 6st B&G Blå malet Ø21cm

800 kr

Utrop: 425 kr

Armbandsur Helima Incablock manuell, defekt urtavla och säkerhetskedja, och med gravyr, 18k brv 19,8g

Utrop: 5 400 kr

Halsband 14k 3,4g 46,1cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge 14k 3,4g

Utrop: 1 000 kr

Halsband 18k 2,2g 52,8cm

750 kr

Utrop: 850 kr

Parti guld 18k 6,0g defekt

Utrop: 2 200 kr

Halsband Pansar 18K 34,6g defekt

Utrop: 13 000 kr

Örhängen ett par 214k 4,1g

Utrop: 1 800 kr

Örhängen ett par 21k 1,4g

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par 21k 3,7g ostämplat

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Örhängen 21k 1,2g

Utrop: 500 kr

Örhängen ett par 21k 9,4g ostämplat

Utrop: 3 900 kr

Örhängen ett par 21k 5,9g

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr