Avslutad | Pant – Tisdag 6 augusti 2019
Klubbad för
Målning sign P. Åkerred, fågelmotiv, storlek: 62x65cm inkl ram. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.
Oljelampa/Taklampa med prismor samt hållare för 6st stearinljus, Visas och hämtas på Sefina Jönköping
Spegel med förgylld ram, visst slitage, mått: 42x99cm. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.