1101 - 1120 av 1 397
1...555657...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 augusti 2019

Klubbad för

Målning sign P. Åkerred, fågelmotiv, storlek: 62x65cm inkl ram. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 375 kr

Oljelampa/Taklampa med prismor samt hållare för 6st stearinljus, Visas och hämtas på Sefina Jönköping

225 kr

Utrop: 700 kr

Spegel med förgylld ram, visst slitage, mått: 42x99cm. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 18K tvåfärgad 2,7g

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18k 3,3g defekt med stenar

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Örhängen ett par 18k 0,8g

Utrop: 450 kr

Armband Bismarck S800 med berlocker 22,9 19,5cm

275 kr

Utrop: 350 kr

Ring 18K Vitguld 10,6g Ø17½ design HAND of Sweden

Utrop: 5 800 kr

Halsband Bönlänk S925 44,9g 82cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Collier S925 17,4g 41cm med sten

200 kr

Utrop: 250 kr

Ankarlänk S925 14,5g 49,5cm

Utrop: 250 kr

Collier S925 5,5g 40,5-46cm oxiderat silver, med sten

75 kr

Utrop: 100 kr

Halsband Pansar S925 1,2g 37c,

Utrop: 50 kr

Halsband Venezia S925 1,4g 42,5cm

Utrop: 50 kr

Halsband Kullänk S925 2,5g 40cm

Utrop: 75 kr

Halsband S925 5,3g 38cm

Utrop: 100 kr

Ankellänk S925 0,7g 24cm

Utrop: 50 kr

Armband S925 4,8g 19cm med pärlor

100 kr

Utrop: 100 kr

Armring S925 18,0g Ø60mm öppningsbart

225 kr

Utrop: 275 kr

Örhängen ett par S925 2,5g

Utrop: 75 kr