641 - 660 av 1 397
1...323334...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 augusti 2019

Klubbad för

Halskedja Pansar 14K ca 47cm 1,7g

Utrop: 450 kr

Parti Guld 14K 1,2g Armband med platta/gravyr.

275 kr

Utrop: 350 kr

Armband Figaro 18K ca 19,5cm 10,3g

Utrop: 4 800 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy J4 Plus, 32GB, SM-J415FN med laddare Snr. R58KB65EM9L IMEI: 354263100968235, 354264100968233

Ring 18K Vitguld med diamanter 1 x ca 0,10ct + 10 x ca 0,04-0,05ct Totalt 0,56ct enligt gravyr ø 17¼

Utrop: 4 700 kr

Nikon Digitalkamera D5000 Snr 6333759, objektiv Nikon AFS NIKKOR 18-55mm Snr.15007878,med axelrem i kameraväska med batteri samt laddare

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Digitalkamera Nikon D40 ej objektiv (ej linsskydd) med batteri, ej laddare Serie nr.6666674

250 kr

Utrop: 75 kr

Blixt SIGMA EF-530 DG ST Serie nr. 1058264

375 kr

Utrop: 300 kr

Objektiv Sigma APO DG 70-300mm1:4-5,6 med ett linsskydd (sakar ett skydd) Serie nr. 1032789

250 kr

Utrop: 250 kr

OMEGA, stål, liten sekundvisare, plexiglas, 36mm, Ref nr. 2639-13 Serie nr. 13485581 17 Jewels, manuell, Cal. 266, 60-tal, skadad urtavla, med läderarmband, slitet

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K med blå sten och diamanter 18 x ca 0,0sct ø 17 3,4g

2 300 kr

Utrop: 2 300 kr

Nikon D5100 med batteri laddare, batteri, axelrem, kablage Snr. 6942318 med objektiv Nikon AF-S NIKKOR 18-105mm 1:3,5-5,6G ED Serie nr. 38168847 med linsskydd, kameraväska

1 800 kr

Utrop: 1 300 kr

Objektiv Tamron SP 70-300 f/4-5.6 62MM med motljusskydd, Ultrasonic silent drive, Serie nr. 060425

1 300 kr

Utrop: 650 kr

BREITLING Chronomat Evolution, 44mm, Ref nr. A13356, ca 2007, Serie nr. 2063704, kronograf, blå urtavla, automat, safirglas, datum, bruksslitage, stållänk med viklås (clasp sitter lite löst), ej tillbehör

16 200 kr

Utrop: 15 600 kr

Klockor Bulova

BULOVA L6 i vitguld 14K, manuell, cal. 10BM, med diamanter 44Xca0,01ct, plexiglas (lite repigt), separat sekundvisare, armlänk i 14K, Ø32,5mm, Intyg på diamanterna i klockan medföljer, från 1900 talets tidigare hälft

9 000 kr

Utrop: 10 800 kr

Klockor LIP

OMEGA De Ville Cal. 620 manuell, 23 x 23 mm, Diamanter 34 x ca.0,01-0,02ct åttkantslipade, något missfärgad urtavla, plexiglas. integrerad länk, verk nr: 26245980, brv 50,8g

11 000 kr

Utrop: 13 000 kr

Fickur 48mm 18K guld, inre boett metall, ankargång med separat sekundvisare och ställknapp 15 rubies, urtavla med 24-h indexering i rött, några hårsprickor emalj, ärgade visare, nr: 54301, monogram i sköld på boetten, små bucklor, Brv 74,7g

3 900 kr

Utrop: 2 600 kr

Damur Jaeger le Coultre 18K i ur Qvartz med läderband. Nr: 002821, 1415.69. 19 x 19mm (26mm).

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Plånbok Michael Kors, Cerise Rosa med Handledsrem, kortfack, dragkedja.

275 kr

Utrop: 175 kr

Solglasögon Ray-Ban RB3025 Med fodral (något defekt), repa på glas, skarmar korta, Serie nr: 003025.

400 kr

Utrop: 475 kr