Avslutad | Pant – Tisdag 6 augusti 2019
Mobiltelefon Samsung Galaxy J4 Plus, 32GB, SM-J415FN med laddare Snr. R58KB65EM9L IMEI: 354263100968235, 354264100968233
Visa varaSmycken Ring
Ring 18K Vitguld med diamanter 1 x ca 0,10ct + 10 x ca 0,04-0,05ct Totalt 0,56ct enligt gravyr ø 17¼
Nikon Digitalkamera D5000 Snr 6333759, objektiv Nikon AFS NIKKOR 18-55mm Snr.15007878,med axelrem i kameraväska med batteri samt laddare
Digitalkamera Nikon D40 ej objektiv (ej linsskydd) med batteri, ej laddare Serie nr.6666674
Objektiv Sigma APO DG 70-300mm1:4-5,6 med ett linsskydd (sakar ett skydd) Serie nr. 1032789
OMEGA, stål, liten sekundvisare, plexiglas, 36mm, Ref nr. 2639-13 Serie nr. 13485581 17 Jewels, manuell, Cal. 266, 60-tal, skadad urtavla, med läderarmband, slitet
Nikon D5100 med batteri laddare, batteri, axelrem, kablage Snr. 6942318 med objektiv Nikon AF-S NIKKOR 18-105mm 1:3,5-5,6G ED Serie nr. 38168847 med linsskydd, kameraväska
Objektiv Tamron SP 70-300 f/4-5.6 62MM med motljusskydd, Ultrasonic silent drive, Serie nr. 060425
BREITLING Chronomat Evolution, 44mm, Ref nr. A13356, ca 2007, Serie nr. 2063704, kronograf, blå urtavla, automat, safirglas, datum, bruksslitage, stållänk med viklås (clasp sitter lite löst), ej tillbehör
Klockor Bulova
BULOVA L6 i vitguld 14K, manuell, cal. 10BM, med diamanter 44Xca0,01ct, plexiglas (lite repigt), separat sekundvisare, armlänk i 14K, Ø32,5mm, Intyg på diamanterna i klockan medföljer, från 1900 talets tidigare hälft
Klockor LIP
OMEGA De Ville Cal. 620 manuell, 23 x 23 mm, Diamanter 34 x ca.0,01-0,02ct åttkantslipade, något missfärgad urtavla, plexiglas. integrerad länk, verk nr: 26245980, brv 50,8g
Fickur 48mm 18K guld, inre boett metall, ankargång med separat sekundvisare och ställknapp 15 rubies, urtavla med 24-h indexering i rött, några hårsprickor emalj, ärgade visare, nr: 54301, monogram i sköld på boetten, små bucklor, Brv 74,7g
Damur Jaeger le Coultre 18K i ur Qvartz med läderband. Nr: 002821, 1415.69. 19 x 19mm (26mm).