341 - 360 av 1 397
1...171819...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 augusti 2019

Klubbad för

Halsband S835 33,6g skadat

Utrop: 125 kr

Bordsbestick kontrollstämplat silver 424,2g 2 Gafflar 184mm 7 Skedar 184mm modell Lubeck

Utrop: 1 600 kr

Slev kontrollstämplat silver 150,3g 308mm modell Snäck

475 kr

Utrop: 550 kr

Parti silver kontrollstämplat 210,1g olika modeller

Utrop: 800 kr

Armband S925 18,6g 18,5cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Halscollier S925 45,8g 44cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Halscollier S925 29,9g 40cm

Utrop: 300 kr

Halsring S925 7,2g öppningsbar

250 kr

Utrop: 100 kr

Armring S925 33,6g öppen

300 kr

Utrop: 375 kr

Armring S925 43,7g öppen

1 400 kr

Utrop: 500 kr

Ringar 2st 27,6g med stenar Ø17 18¾ Hänge med sten S925

Utrop: 300 kr

DJ kontroller Traktor kontrol S4 snrKS423141600884AB i väska . Ej med på visning.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Högtalare mobil Sonos play5 snr1501B8E937F806740 med väggfäste och elsladd . Ej med på visning.

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Högtalare mobil Sonos play3 snr1411B8E937D94ECCmed väggfäste och elsladd . Ej med på visning.

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Akustisk gitarr Aria elecord CE-40 snr70163 i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul special II snr15111306753 made in china i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr Giannini lackskador i tygfodral

200 kr

Utrop: 250 kr

Grafiskt blad 20/20 Bengt Lissegårdh motiv 65x43cm inramad

Utrop: 125 kr

Silverbestick Prins Albert 12 delar, 6 smörgås/ förrättsgafflar 147mm, 6 smörgås/förrättsknivar 183mm, bruttovikt 432g, svenska stämplar.

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Manschettknappar ett par buckliga 14K 6,1g

Utrop: 1 700 kr