1001 - 1020 av 1 065
1...505152...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Kaffekopp med fat Rörstrand Exclusive, spricka i kopp och nagg i fat. OBS! Visas och hämtas hos Sefina, Skomakaregatan 9, Lund

Utrop: 50 kr

Halskedja Singapore 18K 4,1g 40,5cm

Utrop: 1 500 kr

Hänge Kors med stenar 18K 1,1g

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par med stenar 18K 4,8g, ej stämplade

Armring med stenar 18K 11,7g Ø6,0cm, öppen modell, ojämn färg, skev

3 700 kr

Utrop: 4 100 kr

Armband med stenar 14K 7,8g, slitet och skevt

Parti Guld 18K 2,4g med stenar, defekt

Örhängen ett par med diamanter 18K 7,2g, 70xca0,01ct (briljantslipade) samt 27st baguettslipade, vitguld

Ring med diamanter 18K 4,8g Ø17, vitguld, behov av rodiering, en diamant saknas

Halskedja Ankarlänk 18K 198,0g, 64,0cm, bredd: 0,8cm

Utrop: 80 000 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 33,1g 44,5cm

Utrop: 13 000 kr

Armband 21K 16,6g 20,0cm, tvåfärgad

Armband Kejsarlänk 18K 103,4g 22,0cm, bredd: 0,8cm, roséguld

35 000 kr

Utrop: 42 000 kr

Creoler ett par 14K 1,2g, mått: 3,0 x 1,5cm, ihåliga

Armband X-länk 18K 5,3g 18,5cm

Klackring med diamanter 18K 4,1g Ø17, 16xca0,01ct, skev

Hängen 2st 18K brv 1,2g, med stenar, defekt

Klackring med stenar 18K 10,8g, skev

Halskedja Bismarck doserad 18K 19,1g 50,0cm

Utrop: 7 200 kr

Armband Fiskben 18K 10,6g 19,0cm, knyck på länken

Utrop: 3 800 kr