881 - 900 av 1 065
1...444546...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Ring med röda stenar 10K 3,8g Ø17¼

425 kr

Utrop: 500 kr

Ring med stenar 10K 4,2g Ø17¾, skev

650 kr

Utrop: 700 kr

Brosch 14K 4,1g mått: 4,0 x 1,5cm

Utrop: 1 100 kr

Halssmycke manglad Pansar 18K 31,9g 42,5cm

Utrop: 12 400 kr

Örhängen ett par med sten 18K 0,7g

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti Guld 18K brv 0,5g

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring med sten 18K 2,0g skev

Utrop: 750 kr

Halssmycke 18K 13,1g 42,0cm, sliten, ostämplad (endast kattfot)

Utrop: 4 600 kr

Halskedja Ärtlänk 18K 17,1g 45,0cm

5 300 kr

Utrop: 6 400 kr

Halskedja Pansar 18K 3,4g 43,5cm

Utrop: 1 200 kr

Ring med stenar 18K 5,6g, skev

Utrop: 2 000 kr

Armbandsur Omega Seamaster 18K, quartz, datum, 32mm, boettnr: 196775, urverket: 47670628, med slitet läderarmband, defekt (bakboetten är av)

2 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Armbandsur Tissot Seastar 14K, quartz, datum, 33mm, ristnr: 33281 SOF 1974, tvåfärgad stållänk (ej original), svart läderarmband (original), ask

Utrop: 2 500 kr

Brosch S925 9,3g mått: 5,0 x 2,8cm

375 kr

Utrop: 225 kr

Ring med blå sten S925 9,4g Ø17¼

Utrop: 225 kr

Ring med grön sten S925 8,0g Ø17

150 kr

Utrop: 200 kr

Brosch FLORA DANICA Rosenknopp med löv S925 10,0g mått: 5,5 x 4,0cm, förgylld, ärjad

250 kr

Utrop: 250 kr

Brosch FLORA DANICA Löv S925 9,1g mått: 4,0 x 4,0cm, förgylld, lätt slitage

200 kr

Utrop: 225 kr

Örhängen FLORA DANICA ett par Löv S925 4,6g, mått: 2,4 x 1,8cm, förgyllda, med clips

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja med hänge Hjärta S925 3,1g 40,5cm

Utrop: 50 kr