841 - 860 av 1 065
1...424344...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Halskedja 18K 9,0g slitet, otydliga stämplar

Utrop: 3 200 kr

Örhängen 21K 2,8g trefärgade

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti Guld 18K brv 15,4g med små pärlor och glas, defekt och graverat

Utrop: 4 500 kr

Armband Singapore 18K 2,9g 18,5cm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja Ankarlänk 18K 0,7g 42,5cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Hänge Nallebjörn 18K 0,4g, ihålig

Utrop: 150 kr

Hänge Delfin 18K 0,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Slipsnål med länk brv 7,0g, 6,5cm, i guldfärgad metall med tvåfärgat skal i 18K

Utrop: 1 200 kr

Parti Guld 14K brv 17,8g med stenar, defekt och graverat

Halskedja Pansar 18K 8,7g 45,0cm

Örhängen ett par med diamanter 18K 2,3g, 6xca0,005ct, tvåfärgade

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par 18K 2,3g trefärgade

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par blommor med sten 18K 0,7g

Utrop: 375 kr

Hänge Oxen 18K 1,6g

Utrop: 550 kr

Parti Guld 18K brv 17,5g med stenar, defekt och graverat

Utrop: 6 000 kr

Armband 2st 18K brv 10,8g, slitage, små skador

Utrop: 3 800 kr

Ring med stenar och pärla 9K 1,4g Ø17½, odlad pärla ca Ø4,0mm, nagg på stenar, skev

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband Flätad 18K 2,6g 18,5cm, trefärgad

950 kr

Utrop: 900 kr

Parti Guld 18K brv 17,1g med stenar, skevt och graverat

Utrop: 5 900 kr

Armband X-länk 18K 63,8g 19,0cm, bredd: 1,8cm, årsstämplad 1967

Utrop: 25 000 kr