Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019
Klubbad för
Akustisk gitarr Yamaha FG-441S, snr. 50817296, repor och små skador på kroppen, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Daion, snr. 113204, skadad mellan hals och huvud, stöt och lack skador, hårt fodral
Akustisk gitarr Takeharu, snr. 70746, stötskador, liten skada på sargen, i kartong
Elgitarr Fender Telecaster, Mexico, snr. MZ7299288, lite repor, i mjukt fodral
Musikinstrument Träblås
Elgitarr Fender Stratocaster, USA, Snr. Z2053318, lackskador, stötskador, i mjukt fodral
Visa varaSmycken Ring
Ring 18K 4,7g Ø17¼ med stenar och diamanter 44xca0,005-0,015ct tot.ca 0,33ct, infattning i silver