721 - 740 av 1 065
1...363738...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Akustisk gitarr Yamaha FG-441S, snr. 50817296, repor och små skador på kroppen, i mjukt fodral

850 kr

Utrop: 850 kr

Akustisk gitarr Daion, snr. 113204, skadad mellan hals och huvud, stöt och lack skador, hårt fodral

1 800 kr

Utrop: 600 kr

Akustisk gitarr Takeharu, snr. 70746, stötskador, liten skada på sargen, i kartong

550 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Fender Telecaster, Mexico, snr. MZ7299288, lite repor, i mjukt fodral

3 700 kr

Utrop: 3 500 kr

Musikinstrument Träblås

Elgitarr Fender Stratocaster, USA, Snr. Z2053318, lackskador, stötskador, i mjukt fodral

Ring 18K 4,3g Ø16¾ med stenar och diamanter 4xca0,03ct

Utrop: 2 600 kr

Hänge 18K 0,9g hjärta

Utrop: 500 kr

Ring 18K vitguld 10,3g Ø17½ med diamant 1xca0,10ct

Utrop: 5 900 kr

Smycken Herring

Ring 23K 6,8g Ø21

Utrop: 3 000 kr

Smycken Nål

Slipsnål 18K 6,6g med diamanter 5xca0,01ct, säkerhetskedja

Utrop: 3 600 kr

Manschettknappar 18K 8,1g med diamanter 2xca0,03ct

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Halsband Pansar 18K 13,8g 48,5cm

Utrop: 6 500 kr

Hänge 18K 1,0g napp

Utrop: 550 kr

Armband Pansar med platta med monogram 14K 41,7g 22cm

9 500 kr

Utrop: 11 400 kr

Ring 18K 4,7g Ø17¼ med stenar och diamanter 44xca0,005-0,015ct tot.ca 0,33ct, infattning i silver

3 000 kr

Utrop: 2 600 kr

Smycken Herring

Ring 18K vitguld 5,7g Ø20½

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K 2,8g Ø18¼ med stenar och skadad pärla

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K vitguld 6,6g Ø15½ med diamanter 5xca0,30ct, graverad

13 000 kr

Utrop: 14 000 kr

Ring 14K 2,3g Ø16½ med diamanter 4xca0,03ct 12xca0,02ct 2xca 0,01ct

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K 0,3g

125 kr

Utrop: 150 kr