601 - 620 av 1 065
1...303132...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Collier 21K 5g 45,5cm

Utrop: 2 100 kr

Örhängen 1 par 21K 14,2g med stenar, stopp ej guld

Örhängen 1 par 21K 9,2g, stopp ej guld

Örhängen 1 par 21K 12,4g, med emalj

Örhängen 1 par 21K 6,6g

Örhängen 1 par 21K 6,0g

Örhängen 1 par 21K 5,1g

Parti guld 21K: brv 33,5g, defekt, med snöre

Collier 21K brv: 42,8g, snöre med guldkulor

Coller 21K brv: 24,0g, med snöre

Klockor Citizen

Citizen Eco-Drive, herrur, 42mm, stål, quatrz, kronograf, datum, safirglas, stållänk, viklås

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Hänge 18K 3,0g , med sten

Utrop: 1 600 kr

Ring 14K 2,4g, graverad

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 1,4g med sten

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K 6,2g med stenar

Utrop: 2 300 kr

Ljusstake 1st S830 brv 291,4g höjd 13cm, Löfman, gipsfylld

Utrop: 1 200 kr

TISSOT, T-Race, "Tachymetre", snr. 9LKQBSGUU, refnr. T048.417.27.057.06, Boett nr. T048417A, herrur, 42 mm, guldtonat stål, quartz, kronograf, safirglas, datum, vattentålig 100m, gummiband, viklås, Ref nr. T048417A, resefodral, box.

Utrop: 2 700 kr

Klockor Epoch

EPOCH, Stockholm, President Automatic, stål, datum, s Ref nr. EP1900, Boett nr. 00069, herrur, 39,5cm, extra länkbitar , box

Utrop: 5 400 kr

Klockor Sinn

SINN UX GSG 9 Hydro, Chronometer, Serie nr. 403.57305, herrur, 44 mm, stål (ubåtsstål), quartz, safirglas, datum, box

14 400 kr

Utrop: 8 400 kr

Konst Skulpturer

SALVADOR DALÍ (1904-1989), Skulptur, patinerad brons, signerad och numrerad 1860, "The Key". Kubformad stensockel. Total höjd ca 11,5 cm. med cert

4 100 kr

Utrop: 3 000 kr