Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019
Klubbad för
Färglitografi, Thage Nordholm, "Sommaräng", signerad och numrerad, 57x81cm, Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Kristallkrona med 5 glödlampor samt 5 ljushållare H:ca55, alla prismor finns, lossnat i några fästen, ej testat om elen fungerar, Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm