541 - 560 av 1 065
1...272829...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Armband S925 20,4g, öppningsbar

550 kr

Utrop: 300 kr

Halsband S925 37,1g, stelt

325 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen S925 8,2g, creoler

175 kr

Utrop: 225 kr

Halsband pansar S925 2,6g, 50cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halsband S925 37,2g 50cm

350 kr

Utrop: 400 kr

Armband S925 14,5g, 19cm

Utrop: 225 kr

Parti silver S925 13,6g, defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 13st S830 149,2g

475 kr

Utrop: 600 kr

Parti silver S830 394,1g, graverat

Utrop: 1 600 kr

Halsband Ärtlänk 18K 18,6g 42,5 cm, doserad

Utrop: 7 100 kr

Smycken Herring

Ring 18K 10,6g Ø19

Utrop: 5 700 kr

Hänge 18K 2,5g

Utrop: 900 kr

Örhängen 18K 2g, skruvlås

600 kr

Utrop: 750 kr

Kaffeskedar 8 st S830 107,7g

400 kr

Utrop: 425 kr

Part silver S830 1184,6g, graverat

Utrop: 4 700 kr

Färglitografi, Thage Nordholm, "Sommaräng", signerad och numrerad, 57x81cm, Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 375 kr

Ljuslykta Kosta Boda "Sunflower" Design: Göran Wärff, H ca12cm

Utrop: 100 kr

Skål Orrefors "Corona" Ø14cm

Utrop: 125 kr

Kristallkrona med 5 glödlampor samt 5 ljushållare H:ca55, alla prismor finns, lossnat i några fästen, ej testat om elen fungerar, Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm

550 kr

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K 14g, graverat

Utrop: 5 100 kr