1441 - 1460 av 1 511
1...727374...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juli 2019

Klubbad för

Armband Bismarck 18K 27,8g 20,0cm, med säkerhetskedja

Akustisk gitarr Cataluna, modell: SGN-C81-PO, Sn: 010801677, repor i lack, träskada på huvud, bruksslitage, tillverkad i Kina, i mjukt fodral

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K 120,2g med stenar & diamanter 60xca0,0025-0,005ct, graverat, defekt, ihåligt

Halskedja 18K med integrerat hänge 21K, brv 40,6g 45cm, hänge buckligt

Armband 23K 45,6g 18,5cm med 1 berlock, S-lås

Armring 23K 30,4g Ø57mm, öppningsbar, skador finns

Utrop: 13 200 kr

Halcollier 21K 7,0g 43,5cm

Parti guld 21K 6,9g med stenar, defekt

Akustisk gitarr Yamaha Compass, modell: CPX700II BL, med mikrofon, Sn: HHN201097 tillverkad i Kina, repor och stötskador i lack, i mjukt fodral

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Parti guld 18K 4,2g graverat, defekt

Utrop: 1 500 kr

Armbandsur Tissot 18K Ø16mm med länk 18K, brv 24,3g, manuell, defekt länk

Utrop: 8 000 kr

Hänge 18K 5,2g

Halskedja 21K 14,0g 61,0cm

Örhängen 1par 18K 2,1g med gammalslipade diamanter 14xca0,01ct

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Hänge 14K 0,7g graverat

Utrop: 200 kr

Hänge 18K 1,9g ihåligt

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Armring 18K 13,5g Ø64mm

Utrop: 4 700 kr

Armring 21K 16,5g defekt

Ring 18K 4,6g defekt skena

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 21K 16,7g defekt, ihåligt

Utrop: 6 400 kr