Avslutad | Pant – Tisdag 2 juli 2019
Klubbad för
Akustisk gitarr Cataluna, modell: SGN-C81-PO, Sn: 010801677, repor i lack, träskada på huvud, bruksslitage, tillverkad i Kina, i mjukt fodral
Parti guld 18K 120,2g med stenar & diamanter 60xca0,0025-0,005ct, graverat, defekt, ihåligt
Visa varaUtgått
Halskedja 18K med integrerat hänge 21K, brv 40,6g 45cm, hänge buckligt
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Akustisk gitarr Yamaha Compass, modell: CPX700II BL, med mikrofon, Sn: HHN201097 tillverkad i Kina, repor och stötskador i lack, i mjukt fodral