Avslutad | Pant – Tisdag 25 juni 2019
Klubbad för
Klockor Atlantic
Atlantic Seacrest, herrur, stål, 40mm, quartz, kronograf, datum, refnr: 50441, med stållänk - Ej orginal, viklås. Behov av service - batteribyte
Mobiltelefon Samsung Galaxy S8 64GB, modell: SM-G950F, Imei: 355257092403184/08, Snr: RF8K118LT1A. Inget SIM-kort, ingen laddare
Akustisk gitarr med mick, Takamine, G-Series EG-322BC, Snr: 60314238, repig, stötskador, i hårt fodral
Visa varaKonst Måleri
Akvarell målning, motiv:Västerbron, ca: 76x63cm inkl. ram, otydlig signatur, målning har lossnat från passepartout