501 - 520 av 794
1...252627...40 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 juni 2019

Klubbad för

Halsband pressad Pansar 18K 50,2g 61cm

Utrop: 23 500 kr

Klockor Atlantic

Atlantic Seacrest, herrur, stål, 40mm, quartz, kronograf, datum, refnr: 50441, med stållänk - Ej orginal, viklås. Behov av service - batteribyte

650 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S8 64GB, modell: SM-G950F, Imei: 355257092403184/08, Snr: RF8K118LT1A. Inget SIM-kort, ingen laddare

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Akustisk gitarr med mick, Takamine, G-Series EG-322BC, Snr: 60314238, repig, stötskador, i hårt fodral

Halsband Pansar 18K 2,6g, 44,1cm

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 2,2g Ø17, med diamanter7xca0,01ct

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 14K 1,0g, med text

Utrop: 250 kr

Halsband Pansar 9K 1,7g 41cm

Utrop: 275 kr

Ring 18K vitguld 11,3g Ø17½, graverad

Utrop: 3 900 kr

Ring 18K 5,6g Ø17¾, med sten

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K 1,5g Ø18¼, med åttkantslipad diamant 1xca0,01ct

Utrop: 800 kr

Armband X-länk med stav 18K 19,1g 18,5cm

Utrop: 7 000 kr

Ring 18K vitguld 3,4g Ø17½, graverad

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par 18K 1,7g, defekta

Utrop: 600 kr

Vinglas 6st, höjd:13,5cm, signerade

125 kr

Utrop: 125 kr

Snapsglas 6st, höjd:10cm, signerade

Utrop: 100 kr

Portvinsglas 5st, höjd:10,5cm, signerade, två naggade

Utrop: 50 kr

Akvarell målning, motiv:Västerbron, ca: 76x63cm inkl. ram, otydlig signatur, målning har lossnat från passepartout

100 kr

Utrop: 125 kr

Armring 22K 20,0g Ø 6cm

Armring 22K 11,6g Ø 5,8cm