961 - 980 av 1 446
1...484950...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019

Klubbad för

Herrur Jacques Frederic W/R 165FT, quartz, datum, små repor

275 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 14K 1,6g med diamanter 27xca0,01-0,015ct

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Omega fickur S800, manuell, Ø49mm, ankargång, nr: 59688732 små skador på urtavla, fungerar

Utrop: 750 kr

Klackring 18K 6,7g med svart sten (sprucken) Ø21

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 3,9g med diamanter 1xca0,16ct, 6xca0,02ct, graverad Ø16¼

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Kulspetspenna Cross, guldplätering1/20 KT, i etui

Utrop: 300 kr

Ring S925 4,4g Ø18

Utrop: 100 kr

Armring S835 22g öppningsbar

250 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 1,2g

Utrop: 50 kr

Hänge med sten S830 brv 6,7g

175 kr

Utrop: 125 kr

Halsband doserad Bismarck S830 17,5g 46cm

Utrop: 250 kr

Halskedja Venezia s925 9,4g 82cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja Venezia S925 5,5g 60cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Armband Bismarck S830, 39g, 21cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja ankarlänk S835, 4,6g 64cm

Utrop: 50 kr

Hänge S925 3,8g saknar sten

Utrop: 50 kr

Halskedja 18K 2,7g trasigt lås

Utrop: 900 kr

Tårtspade S925 84,2g

325 kr

Utrop: 375 kr

Armband Figaro 18K 7,9g 21cm

Utrop: 2 800 kr

Halskedja Pansarlänk 18K 2,9g slitet

Utrop: 1 000 kr