Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019
Klockor Casio
CASIO Waveceptor, 42mm quartz digital, mod. WV-58U, stål, länk med viklås, Illuminator, World time, Wr50.
OMEGA Constellation Quartz 32,5mm 1445 dag/datum s.k. "Uggla", stål/guld, skadad urtavla, lysmassa defekt, baksida observatorie, länk helstav. en guldhylsa närmast viklåset saknas, sent 1980-tal.
OMEGA fickur, 50,5mm, "Röd Tolva", silver, bucklor, missfärgad urtavla, ankargång,1915, kedja vitmetall. boettnr: 5996475, verknr: 5238185.
BREITLING Chronomat Evolution "Tachymetre", Chronometre, 43,7mm stål, diamanter glasring, automatisk, Cal 13 (ETA 7750), kronograf, datum, Ref: A13356, Ser.nr: 2198693, Pilotlänk med viklås, läderbox, servicekvitto med garanti till 2020-09-11.