Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019
Klubbad för
Damur Rolex Yacht-Master guld/stål, urtavla pärlemor, safirglas, automat, datum, snr D384233, Ø29mm, länk 15cm, liten nagg i glas, små repor, ej certifikat.