361 - 380 av 1 446
1...181920...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019

Klubbad för

Parti guld defekt gravyr 14K 12,6g

Utrop: 3 300 kr

Armband Pansar 18K 22,7g 22cm

Utrop: 8 300 kr

Armband flefärgad Pansar med platta 18K 15,0g 21,5cm

Utrop: 5 400 kr

Ring med diamanter prinsesslipade 4xca0,01ct 18K 4,9g Ø18

Utrop: 2 600 kr

Halskedja 14K 2,8g 57cm

Utrop: 750 kr

Armband med stenar 14K 7,9g 19cm

Utrop: 2 100 kr

Armring skev 21K 27,2g Ø6cm

Utrop: 10 200 kr

Hänge med stenar och mynt (1 dukat 23K 3,4g) 14K brv 6,2g 4cm

Utrop: 2 100 kr

Armband med mynt (mynt 21K brv 45,1g) ram 14K brv 65,4g 18cm

Utrop: 22 500 kr

Armring Frey Wille made in Austria stål öppningsbar Ø6cm

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Halskedja ihålig tvåfärgad 14K 11,5g 45cm

Utrop: 3 000 kr

Örhängen udda Creol 14K 3,9g Ø5cm

Utrop: 1 100 kr

Arne Jacobsen Serie 7 pumpstol/frisörstol i skinn med armstöd, säteshöjd 40-59cm, Republic of Fritz Hansen, repor/slitage på foten. Ej på visning. Hämtas tidigast den 13/6 på Biblioteksgatan 5, Stockholm

Utrop: 4 200 kr

Halskedja Pansar 18K 2,4g 51cm

Utrop: 850 kr

Utrop: 4 200 kr

Utrop: 4 200 kr

Hänge Krucifix 18K 1,3g 2,5cm

Utrop: 700 kr

Arne Jacobsen Serie 7 pumpstol/frisörstol i skinn med armstöd, säteshöjd 40-59cm, Republic of Fritz Hansen, repor/slitage på foten, liten insjunknig i skinnet i ryggstödet. Ej på visning. Hämtas tidigast den 13/6 på Biblioteksgatan 5, Stockholm

Utrop: 4 200 kr

Utrop: 4 200 kr

Hänge Tro, hopp och kärlek 9K 0,9g 2cm

Utrop: 150 kr