Avslutad | Pant – Tisdag 4 juni 2019
Klubbad för
Akustisk gitarr Yamaha F-310P TBS, små skador på kropp, Sn: QML164080, i mjukt fodral
Skeppsklocka, antagligen brons, Karl XI monogram, längd: ca 16cm, sitter löst på träplakett. Ej på visning
Skeppsbarometer och skeppsklocka, mässing på träplakett, urtavlor märkta Wempe Chronometerwerke Hamburg, diameter ca 12cm, repor på skeppsklockan, 1 mutter saknas. ej på visning