Parti guld 14K 2,6g defekt, lås 18K
Hänge 14K 1,5g, stämplad 18K
Ring 14K 1,9g med sten, skev skena
Utrop: 500 kr
Ring 18K 2,6g Ø17¼ med sten
Utrop: 1 400 kr
Ring 18K 4,0g Ø17¼ med stenar
Utrop: 2 100 kr
Fat S830 Längd: 210mm, Bredd: 117mm,156,9g
Utrop: 600 kr
Sockerskål S830 Höjd: 57mm, Ø61mm 146,5g
Gräddkanna S830 Höjd: 82mm, missfärgad insida 130,9g
Utrop: 550 kr
Sockertång S830 Längd: 87mm 17,9g
Utrop: 75 kr
Parti silver S830 gravyr 133,0g
Lås Ole Lynggaard 18K med diamant 1xca0,07ct 7,7g
Utrop: 6 400 kr
Ring 18K 36,5g Ø22¼ med stenar, skador finns
Ring 18K 39,9g Ø24 med stenar, defekt
Halskedja med integrerat hänge 23K 15,1g 44,5cm, S-lås
Utrop: 6 300 kr
Ring 21K 3,7g defekt skena
Utrop: 1 500 kr
Halskedja 21K 11,2g 53,5cm, skador finns
Utrop: 4 200 kr
Parti guld 21K 6,1g defekt
Utrop: 2 300 kr
Armring 18K brv 30,2g, oädel metall i kärna, graverad, öppningsbar
Utrop: 3 400 kr
Halskedja Ankar 18K 3,5g 52,5cm
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K 2,5g Ø16½ med diamanter 25xca0,005ct
Tisdag 4 jun 2019