1601 - 1620 av 1 753
1...808182...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 juni 2019

Klubbad för

Parti guld 14K 2,6g defekt, lås 18K

Hänge 14K 1,5g, stämplad 18K

Ring 14K 1,9g med sten, skev skena

Utrop: 500 kr

Ring 18K 2,6g Ø17¼ med sten

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 4,0g Ø17¼ med stenar

Utrop: 2 100 kr

Fat S830 Längd: 210mm, Bredd: 117mm,156,9g

Utrop: 600 kr

Sockerskål S830 Höjd: 57mm, Ø61mm 146,5g

Utrop: 600 kr

Gräddkanna S830 Höjd: 82mm, missfärgad insida 130,9g

Utrop: 550 kr

Sockertång S830 Längd: 87mm 17,9g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 gravyr 133,0g

Utrop: 550 kr

Smycken Lås

Lås Ole Lynggaard 18K med diamant 1xca0,07ct 7,7g

5 300 kr

Utrop: 6 400 kr

Ring 18K 36,5g Ø22¼ med stenar, skador finns

Ring 18K 39,9g Ø24 med stenar, defekt

Halskedja med integrerat hänge 23K 15,1g 44,5cm, S-lås

5 200 kr

Utrop: 6 300 kr

Ring 21K 3,7g defekt skena

Utrop: 1 500 kr

Halskedja 21K 11,2g 53,5cm, skador finns

Utrop: 4 200 kr

Parti guld 21K 6,1g defekt

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Armring 18K brv 30,2g, oädel metall i kärna, graverad, öppningsbar

Utrop: 3 400 kr

Halskedja Ankar 18K 3,5g 52,5cm

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 2,5g Ø16½ med diamanter 25xca0,005ct

Utrop: 1 400 kr