Avslutad | Pant – Tisdag 4 juni 2019
OMEGA, Constellation, armbandsur, My Choice, ref 1358.60.00, snr 90254331, stål/guld, halvstav, safirglas, Ø25mm, quartz, med briljantkrans 38xca0,01ct och diaindex 12xca0,005ct, integerad originallänk (något repig) ref 6552/864, viklås, med cert mars 20
ORREFORS, Ljusstakar 1 par, design: Lena Bergström, modell: Carat, höjd: 24,2cm, i originalkartong
Spikpistol, VIM ac autofeed screw driver, modell TA4055, 220-230V a.c. 50Hz, speed: 4200/min, 500W, screw length 25mm-55mm, screw dia #6-#8, med manual i hårt fodral. Ej på visning
APPLE, bärbar dator, Macbook Pro A1398 Retina 15,4", mitten 2014, model MGXA2S/A, Processor 2,2GHz Intel Core i7, 16GB RAM-minne, 256GB SSD, Grafik Intel Iris Pro 1536MB, snr C02P4E37G3QC, fabriksåterställd, med laddare och kartong
Musikinstrument Övrigt
WOODO, elbas, GPR-1 Black Ash, Kent Armstrong, 6-strängad, bruksskick, i hårt fodral
Tavla, Björn Blomberg (1925-2003) färglitografi ca 68x59,5cm inkl ram 137/250, signerad, ej undersökt ur ram, naggad ram och repigt glas. Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.
Tavla, Igge Karlsson (1932) färglitografi, ca 79x63cm inkl ram, 119/250, signerad -89, ej undersökt ur ram, naggad ram. Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.
Tavla, Kaj Bernstone, (1946) färglitografi, ca 66x52cm, 73/250 signerad, ej undersökt ur ram, ram något naggad. Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.
Tavla, Mikael Wahrby (1952) "Tidig morgon", litografi, ca 49x64,5cm inkl ram, 77/250 signerad, ej undersökt ur ram, naggad ram. Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.
Tavla, Einar Rosen (1910-1998) färglitografi, ca 51x41cm inkl ram, 104/360, signerad, ej undersökt ur ram, något repig på ram och glas. Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.