901 - 920 av 1 753
1...454647...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 juni 2019

Klubbad för

Såsslev S830 46,4g

150 kr

Utrop: 200 kr

Bakelsegafflar S830 79,3g 6st, modell Rosen

Utrop: 300 kr

Moccaskedar S830 47,7g 6st modell Rosen

Utrop: 200 kr

Skål, Kosta Boda Hoff, signerad 57516, höjd: 12cm, Ø16,5cm

275 kr

Utrop: 150 kr

Skål, Orrefors, kristall, signerad: EL4732-12, höjd: 8cm, Ø14,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Vas, Kosta Boda, Göran Wärff, signerad: 47802, höjd: 12cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Skål, Kosta Boda, Göran Wärff, Skorpion, signerad: 57084, höjd: 4,5cm Ø10,8cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Skål, Kosta Boda, Vallien, signerad: 57145, höjd: 7cm, Ø12,5cm

Utrop: 150 kr

Ljusstakar S800 1157,1g höjd: 20cm, gipsfyllda, en skadad, engelska stämplar

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Vas, Kosta Boda, Göran Wärff, Orchid, signerad 7040856, höjd: 28cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Urna, Boch Royal Sphinx, porslin, med lock, höjd: 34cm med lock

475 kr

Utrop: 425 kr

Figurin, Orrefors, glas, höjd: 12cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Orrefors, glas, höjd: 8cm, Ø14,5cm, naggad

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Orrefors, Corona, glas, höjd: 12cm, Ø10,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Orrefors, Corona, glas, höjd: 10cm, Ø18,5cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Askfat, Orrefors, glas, 12x12cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Orrefors, glas, höjd: 13cm Ø16x14cm, signerad EL6506-K

100 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 16,4g skadat

75 kr

Utrop: 100 kr

Bordslampa, Luxo Ovelo 18VDC. Ej på visning

500 kr

Utrop: 425 kr

Plånbok, Louis Vuitton, PF Sarah, modell M60316, sliten, missfärgningar

Utrop: 1 200 kr