Avslutad | Fashionabla – Torsdag 13 juni 2019
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Soupcon oversize, ZO269W, svart glittriga bågar, putsduk samt etui.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 07P, 5618 2AU 6S1, brunmelerade bågar, bruna glas, putsduk, etui, , några repor.
VÄSKA, LONGCHAMP, svart läder, detaljer i vimetall, 30x24x14cm, avtagbar axelrem.
Visa varaAccessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, svart läder, spänne i gulmetall, monogram, längd 100cm, bredd 3cm, dustbag.
SOLGLASÖGON, STELLA McCARTNEY, SM 4008 2001/8, 64 12, svarta bågar, svarta glas, repor, etui,
Kläder Skor
FLATS, LOUIS VUITTON, Ballerinas, monogram canvas, mocka, detalj i gulmetall, stl 38 (liten stl), skopåsar, originallåda.
Visa varaAccessoarer Väskor
RESVÄSKA, LORO PIANA, Trolley, ljusbeige läder detaljet i gulmetall, två hjul, teleskophandtag, 45x35x20cm, lås samt nyckel.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sorbonne, konjaks färgat epi läder, två handtag med gulmetalldetaljer, fodrad i rostfärgad mocka, ca 43x33x10 cm, slitage på insidan i två av facken, lås samt nyckel,