Avslutad | Pant – Tisdag 21 maj 2019
Klubbad för
Mobil Samsung Galaxy s9 SM-G9560F Ny i obruten kartong. troligtvis låst till 3 köpt / avtal 2018-10-23 Imei 358624093955784
Klockor Maurice Lacroix
Armbandsur Maurice Lacroix modell 92127 quart datum safirglas guld double Ø34mm, läderarmband i box med manual
Michael Kors Signature Tote handväska modell 30S11TTT4B, utsida i skinn, innsida i textil 39x27x15 cm.
Musikinstrument Träblås
Bjarton aukustisk gitarr bruksslitage samt repor i lacken med axelrem i hårt fodral FX cases