Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj 2019
APPLE iPad Air A1474 snr:DMPMVW2FK10, repig skärm och baksida med laddare ej original
Apple Iphone x 64Gb snr:DNPXJ0D2KPG1 IMEI:357224093472798 IMEI:3572240903731755 laddare,hörlurar och box
Elektronik Musik
Högtalare, Harman/Kardon, Onyx Studio, snr.FC0008-0065654 med strömsladd. Ej med på visning.
Analog Systemkamera Contax F Germany snr:5084519, objektiv Edixa Reflex 52E nr 238702 Lithagon 1:3,5 f= 35mm,, färgade linser, putsduk och putsborste. ej testad
Laptop Packard bell modell: Kamet GM, windows 7 ultimate 3Gb RAM, Dual-core CPU, snr:122311780133 med laddare och väska
Elgitarr LTD modell:KH-602 Kirk Hammett snr:W0715368 saknar plastdetalj på huvudet , repor med mjukt fodral
Elgitarr Fender Stratocaster Olympic White Signerad Richie Sambora med in mexico snr:MSN504920, spricka på kroppen saknar svajarm i mjuktfodral
Akustisk gitarr Samick modell:SW115 snr:93020505 made in korea repor på kroppen i mjuktfodrall
Gitarr Yamaha APXT2 travel akustisk gitarr med mick och inbyggd stämmare,ton, volymkontroll,skador på huvudet med mjuktfodrall
Musikinstrument Övrigt
Virveltrumma REMO hand made in England, bruksskick,tejp på ovansida, I box skadad. Ej med på visning.
Musikinstrument Övrigt
Trummaskin Roland R-8 AIRA Rhythm Performer snr:B09770 med strömkabel . Ej med på visning.