961 - 980 av 1 345
1...484950...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj 2019

Klubbad för

Ring 18K 8,4g Ø16 vitguld med diamant 1xca3,01ct, F/VS2, med certifikat från GIA nr: 5101901564

320 000 kr

Utrop: 210 000 kr

Parti guld 18K 9,3g defekt

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 2,1g Ø17¼

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 4,0g Ø17½

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K 0,7g med sten

Utrop: 300 kr

Ring 18K 1,6g Ø15¾ med stenar

Utrop: 800 kr

Ring 18K 2,4g Ø16, tvåfärgad med diamant 1xca0,005ct

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 4,9g Ø16½ tvåfärgad, något repig

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 3,6g Ø16½

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 6,8g Ø16¾ med blåa stenar och diamanter 18xca0,01ct, 4xca0,02ct

Utrop: 3 400 kr

Brosch 14K 0,6g

Utrop: 150 kr

Klockor Raymond Weil

Raymond Weil Geneve, Quartz, 18K electroplated, trasigt glas,, mycket slitet läderarmband

325 kr

Utrop: 50 kr

Kanna Kosta Boda Gunnel Sahlin Atelier Collection, blå, höjd: 29cm, signerad, nr: 89272

475 kr

Utrop: 300 kr

Karaff med propp Kosta Boda Gunnel Sahlin, gul, höjd: 23cm, signerad och numrerad 89263

225 kr

Utrop: 250 kr

Udda Örhänge 18K 1,2g med stenar

Utrop: 300 kr

Parti silver S925 44,6g, defekt/buckligt

Utrop: 200 kr

Collier flerradigt med hänge, oädel metall, 45cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Boss

Hugo Boss HB296.1.14.2951, quartz, datumvisning, med läderband (Gant)

300 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Gant

Gant Park Hill no. 1120, quartz, dag/datumvisning, mineralglas, originallänk med viklås

Utrop: 500 kr

Klockor Citizen

Citizen Eco-Drive GN-4-S, Dag/datum, skadat plexiglas, repig stållänk med viklås

650 kr

Utrop: 550 kr