Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj 2019
Elverk Kipor Sinemaster IG2600, bensindriven portabel enhet (230V 10A), digital inverter, fint bruksskick, namnmärkt. Visas och hämtas hos Sefina: Rosenlundsgatan 4 - Göteborg.
Musikinstrument Elektroniska
KORG Microkorg XL Plus, Synthesizer Vocoder, keyboard, mikrofon, adapter, väska, Ser.nr: 004954. Ej med på visning.
Lös diamant 0,61ct (I2, Blå färgbehandlad) med ett IGI rapport, nummer: 355925100, i etui
Klockor Bucherer
BUCHERER, automatisk, plexiglas,34mm, dag, datum, Ref nr. 1510P, doublé, flexiarmband, bakboett skavd/slitage
Klockor LIP
PHILIP STEIN stål, quartz, två tidzoner, med double länk. 2 extra länkbitar, 2 armband läder (vitt och brunt). Serie nr: ITF 108188,box, ytterbox, certificat, verktyg medföljer.
Ring BVLGARI BZERO1 18K Viguld med diamanter totalt ca 1,06ct Ref AN853924 Ø16¾ 6,8g i orginalbox
Hänge BVLGARI TONDO "Fire" stål och guld, med diamanter totalt 0,48ct Ref nr CN853536 13,3g i orginalbox