Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj 2019
Klubbad för
OMEGA Constellation Quartz 33mm, stål/guld, länk stål med gulddetaljer (halvstav), viklås, datum, små repor glasring, ca 1990, Omega servicebox, extra länkbit.
Ring i vtguld 18K med diamanter 10xca0,04ct enligt gravyr, med blå sten (naggad, repad) Ø18¼ Brv 4,4
Klockor Casio
CASIO Databank DBW-30, quartz digital/analog, multifunktion, herrur, 39mm, stål, länjk med viklåsrepigt glas/glasring.,
Klockor Georg Jensen
Armbandur Georg Jensen, Vivianna Torun bangle watch, stål, diamanter glasring (tot. ca 0,40ct) quartz, Serie nr. 002662, Ref nr. 326, Special Edition 117/150, damur, 33 mm, stål, quartz, safirglas, integrerat armband (Medium), box. cert (2017), #002662