481 - 500 av 1 345
1...242526...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj 2019

Klubbad för

Ring Lapponia i silver 925 7,6g Ø17½

650 kr

Utrop: 750 kr

Ring med safir och diamanter 2xca0,03ct 18K 7,4g Ø18

Utrop: 3 900 kr

Elgitarr Ibanez S540BM Custom made, tillverkad augusti 1992, snr F237783, liten lackskada, nagg på huvudet, med mjukt fodral. Visas och hämtas hos Sefina - Östergatan 35-39 Malmö

Utrop: 7 000 kr

Örhängen ett par Creoler ihåliga 21K 8,5g 4cm

Utrop: 3 200 kr

Halskedja Pansar 18K 16,6g 50,5cm

Utrop: 5 900 kr

Armband X-länk stav 18K 20,7g L:18cm B:1,7cm

Utrop: 7 400 kr

Armbandsur Jaegre-LeCoultre Reverso stål med doulé quartz , sarfiglas, Ø20mm, monogram på boett, serie nr 1721825 sliten, viklås

Elgitarr J&D Jack and Danny brothers, modell EG3 , lackskador, i kartong

Utrop: 800 kr

Parti Guld 18K 4,9g Ringar 2st med gravyr.

Utrop: 1 600 kr

Parti Guld 18K 13,6g Ringar 4st med gravyr.

Utrop: 4 600 kr

Hänge 18K med vita stenar 2,4g

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K med vita stenar 3,0g

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K med vita stenar 0,9g

Utrop: 450 kr

Örhängen ett par 18K med vita stenar 3,4g

Utrop: 1 700 kr

Örhängen ett par 18K med vita stenar 6,2g

Utrop: 3 100 kr

Örhängen ett par 18K med vita stenar 2,2g

Utrop: 1 100 kr

Örhängen ett par 18K med vita stenar 1,7g

Utrop: 850 kr

Utrop: 850 kr

Hänge 18K Tvåfärgat Sköldpadda med stenar 9,7g brutto

3 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Collier 18K ca 46cm 20,5g

Utrop: 8 900 kr