301 - 320 av 1 345
1...151617...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj 2019

Klubbad för

Damur Election 18K brv 56,4g (defekt säkerhetskedja, små bucklor på länk 19cm

Utrop: 16 800 kr

Halskedja Singapore 18K 3,5g 41cm

Utrop: 1 200 kr

Parti guld defekt gravyr 18K 7,4g

Utrop: 2 400 kr

Ring gravyr 18K 1,6g Ø16

Utrop: 550 kr

Ring med stenar 18K 18,4g Ø17

Utrop: 7 800 kr

Litografi Lennart Jirlow 274/300 bladet är 31x24,5cm i ram med passepartout

1 900 kr

Utrop: 800 kr

Damur Tissot Seastar 18K datum gravyr 21mm (utan länk, fungerar ej)

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Litografi Gunilla Mann 141/290 29x43cm "Pompa och ståt på Stortorget Malmö"

700 kr

Utrop: 900 kr

Fickur defekt utan glas 14K Ø3,5g brv 30,1g

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Hänge Came 18K brv 6,5g 4,5cm

Utrop: 2 400 kr

Georg Jensen Ljusstake Swing för 6 ljus, inne i ljusmanschetter finns missfärgning efter stearinljus höjd 32,5cm

425 kr

Utrop: 450 kr

Ljuslykta Kosta 2 st Snowball

75 kr

Utrop: 150 kr

Ittala 2 skålar höjd 12cm samt 3,5cm, (en med nagg)

350 kr

Utrop: 350 kr

Konjakskupor Hald-modell höjd 13cm 7stycken

375 kr

Utrop: 375 kr

Damur Belinda 19mm safirglas manuell fungerar ej 17,5cm 18K brv 27,7g

5 500 kr

Utrop: 6 600 kr

Halskedja Pansar 18K 2,4g 42,5cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Hänge Kors 18K 2,5cm 0,6g

275 kr

Utrop: 300 kr

Damur Altime manuell Ø14mm defekt 18K med länk i gulmetall 15cm

600 kr

Utrop: 500 kr

Armband Bismarck med berlocker 18K 8,2g 19,5cm (en berlock är defekt)

Utrop: 2 800 kr

Hänge tvillingarna 18K 2,8g

Utrop: 1 400 kr