Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj 2019
Klubbad för
Akustisk gitarr Cataluna SGN-C61snr:805400311 lackskador,skadad sträng i tygfodral
Musikinstrument Övrigt
Bongotrummor Meinl Free Ride series Suspension bruksskick . Ej med på visning.