221 - 240 av 1 345
1...111213...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj 2019

Klubbad för

Armband 18K 5,9g 22cm

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K 5,8g Ø17 med diamanter 11xca0,02ct

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Ring 18K 3,4g Ø17 med sten och diamanter 20xca0,005ct

Utrop: 1 700 kr

Halsband 14K 5,0g 57cm

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 2,4g Ø17¼ med pärla

Utrop: 1 200 kr

Collier 21K 49,8g ca41,5cm, med stenar, stenar saknas

Utrop: 18 800 kr

Armband 21K 10,3g ca16cm, med stenar, saknar stenar

Utrop: 3 800 kr

Collier 18K 38,3g 45,5cm

Utrop: 14 000 kr

Ring 18K 4,0g Ø16¼ med pärlor

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Hänge hjärta 14K 9,8g repig

Utrop: 2 600 kr

Medaljong Kungliga Patriotiska sällskapet 1953, 23K bruttovikt: 27,3g graverad

8 600 kr

Utrop: 10 400 kr

Halskedja med hänge 14K 2,6g 43,5cm med stenar

650 kr

Utrop: 700 kr

Collier 14K 2,1g 50cm med stenar

1 700 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 18K vitguld 1,6g graverad

Utrop: 550 kr

Halskedja med hänge, George Jensen, Halo, design Sophie Bille Brahe, 18K 3,0g 41-45cm med diamant 1xca0,02ct, i originaletui

3 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Armring 22K tvåfärgad 20,2g Ø6,7cm

6 200 kr

Utrop: 7 500 kr

Armring 22K tvåfärgad 20,0g Ø6,7cm

Utrop: 7 400 kr

Laptop MacBook Air Apple A1369 13tum RAM:4GB Intel:Core i5 1,7GHZ kantstött icloudlåst med laddare i väska

1 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Klockor Versace

Armbandsur Versace 29G Ø46mm quartz datum förgylld metall/sliten tidtagning defekt

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Fritid Övrigt

Handväska Louis VuittonTote W PM M94720 42x26cm med dustbag och kvitto bruksslitage

5 700 kr

Utrop: 6 000 kr