Avslutad | Pant – Tisdag 16 april 2019
Klubbad för
Blyertsteckning oidentifierad konstnär "Riddarholmen 1835" signerad K.P. 11/504 19x15cm
Olja på pannå oidentifierad konstnär Stilleben med blommor signerad Brusen 29x39cm i träram