121 - 140 av 1 339
1...678...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 april 2019

Klubbad för

Kaffeskedar 6st S830 90,3g 120mm modell: Rosenholm

350 kr

Utrop: 375 kr

Matgafflar, 2st S830 76,9g 178mm modell: Rosenholm

275 kr

Utrop: 300 kr

Matkniv S830 Bruttovikt 63,3g 200mm modell: Rosenholm

125 kr

Utrop: 125 kr

Matskedar 3st S830 120,1g 185mm modell: Rosenholm

400 kr

Utrop: 475 kr

Sked S830 33,9g 145mm

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 6st S925 81,1g 122mm graverade

Utrop: 375 kr

Oljemålning "Islandsberg" Kurt Erik Heinonen (1915-1983) signerad 36x70 i träram

400 kr

Utrop: 500 kr

Akvarell Gunilla Mann (1947-) "Torgliv" 50x40cm i ram utan glas, trasig

850 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på duk oidentifierad konstnär daterad 1898 28x34,5cm fläckig ej inramad

25 kr

Utrop: 50 kr

Olja på duk Gust.Magnusson signerad 1978 20x18cm i träram (trasig)

25 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr

Olja på duk Gust.Magnusson signerad 1978 20x18cm i träram

50 kr

Utrop: 75 kr

Blyertsteckning oidentifierad konstnär "Riddarholmen 1835" signerad K.P. 11/504 19x15cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Olja på pannå oidentifierad konstnär Stilleben med blommor signerad Brusen 29x39cm i träram

100 kr

Utrop: 125 kr

Olja på duk Arvid Stödberg (1882-1964) Gårdsmotiv 35x51cm i träram

100 kr

Utrop: 125 kr

Blandteknik på pannå oidentifierad konstnär 45x37cm utan ram

225 kr

Utrop: 50 kr

Akvarell Ingrid Klarin 1951 "Utsikt från hotellfönstret i Paris" i ram 31x24,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Etsning oidentifierad kostnär i ram 38x31cm

Utrop: 50 kr

Oljemålning oidentifierad konstnär i ram signerad G Janse 32x39cm

25 kr

Utrop: 50 kr

BREITLING, for bentley, Flying B, stål, 35mm, automatisk, safirglas, läderarmband slitet, viklås, Refnr. A16362, Serienr. 2285763,

17 000 kr

Utrop: 18 000 kr