Avslutad | Pant – Tisdag 16 april 2019
Mobiltelefon Microsoft Lumina 550, Imei:355132078626993, med laddare i originalkartong
Fritid Verktyg
Black & Decker EGBL108, borrmaskin med skruvfunktion, med laddare i originalväska. Ej med på visning.
Ljusstakar ett par Georg Jensen, modell:Cobra, design: Constantin Wortmann Höjd:200mm i originalkartong, små repor
Musikinstrument Övrigt
Dubbel baspedal, Pearl P932 "demonator double pedal", i väska, ej funktionstestad. Ej med på visning.
Snowboard Lamar, blader 63, ca 167cm, repig, med mjukt fodral, Bindningar. Hustler. Ej med på visning.
Oljemålning signerad SsT 31 motiv: ca100x80cm, skada på ram. Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.