1061 - 1080 av 1 339
1...535455...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 april 2019

Klubbad för

Mobiltelefon Microsoft Lumina 550, Imei:355132078626993, med laddare i originalkartong

400 kr

Utrop: 250 kr

Smink Väska Louis Vuitton, nr:SF1134, fläckig, 15x11cm, kedja:30cm

1 500 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Verktyg

Black & Decker EGBL108, borrmaskin med skruvfunktion, med laddare i originalväska. Ej med på visning.

400 kr

Utrop: 500 kr

Litografiskt tryck, Yrjö Edelmann, signerad, numrerad 81/150, 52,5x63cm ink ram

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Ljusstakar ett par Georg Jensen, modell:Cobra, design: Constantin Wortmann Höjd:200mm i originalkartong, små repor

400 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Dubbel baspedal, Pearl P932 "demonator double pedal", i väska, ej funktionstestad. Ej med på visning.

Utrop: 1 000 kr

Snowboard Lamar, blader 63, ca 167cm, repig, med mjukt fodral, Bindningar. Hustler. Ej med på visning.

300 kr

Utrop: 375 kr

Skidglasögon Blizz

125 kr

Utrop: 50 kr

Pjäxor Burton, Freestyle strl:42,5

25 kr

Utrop: 50 kr

Bindningar ett par Snow Pro L-XL

25 kr

Utrop: 50 kr

Oljemålning signerad SsT 31 motiv: ca100x80cm, skada på ram. Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 2 400 kr

Sony hörlurar MDR-XB650BT, nya i originalkartong

300 kr

Utrop: 375 kr

Berlock S925 Pandora 3,3g

Utrop: 75 kr

Berlock S925 Pandora, gris, 3,5g

Utrop: 75 kr

Berlock S925 Pandora, spöke, 5,0g

Utrop: 75 kr

Berlock S925 Pandora, sköldpadda, 4,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Berlock S925 Pandora, nalle, 3,8g

75 kr

Utrop: 75 kr

Armband Pandora läder med lås S925 4,6g 18,5 cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S925 27,5g, defekt, graverat

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 1,9g

75 kr

Utrop: 50 kr