Avslutad | Aficionado – Torsdag 9 maj 2019
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55 Bandouliere, Damier Graphite, 55x31x26 cm, lås och nyckel, dustbag.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄRER, LOUIS VUITTON, Trousse Toilette GM, Damier Graphite, 26x17x7 cm, dustbag.
VÄSKOR, LOUIS VUITTON, Alize 50, monogram canvas, två lås, nyckel, Louis Vuitton axelrem i canvas (ej orginal), adresstagg, gulmetall, 50x38x22, fläckar på läder.
VÄSKA, BALLY, svart läder, detaljer i vitmetall, axelrem i canvas, ytterfack, dragkedja, 40x28x4 cm, dustbag.
VÄSKA, PAUL SMITH, svart läder, flerfärgade stygn, vitmetall, isolerat stötsäkert foder för dator, 44x31x7 cm.
RESVÄSKA, RIMOWA, Porsche Edition XL, RS 2.7, ltd. 163/1973, vit plast, grått nylon foder, grön dragkedja, kodlås, teleskåphandtag, grönt aluminium handtag, 4 stycken 360 roterande hjul, 60,5x38,5x40 cm, 75L, mindre skrapmärken
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, sneakers, svart läder, grön och röd bård, grön läderdetalj på häl, stl 41½, skolåda, bruksslitage.
Mynt Svenska mynt
MYNT, silver, 2 Kronor, 1892, Oscar II, kvalité ca 1, oflagad, diameter 31 mm, vikt 14,8 g.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Georgette blått glas, bågar i vitmetall, TF15418V, putsduk, etui, ytterbox, shop condition.
SOLGLASÖGON, ALEXANDER McQUEEN, AM124SK, gulmetall, melerade detaljer, tonat glas, etui, shop condition.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, bågar i gulmetall, brunt tonat glas, Z0339U, putsduk, etui, repor, skruvar ej original.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, bågar i svart plast, detalj i gulmetall, gult tonat glas, Z0842W, etui, repor.
Mynt Utländska mynt
MYNT, silver, Dime, Liberty Cap, 1821?, USA, kvalité ca 2, diameter 19 mm, vikt 2,5 g.