Avslutad | Fashionabla – Torsdag 14 februari 2019
VÄSKA, PRADA, svart nylon, läder detaljer, nyckel samt lås, 33x20x13 cm, dustbag.
VÄSKA, PRADA, svart saffiano läder, gulmetall, nyckel samt lås, 36x23x17, skada i foder, dustbag.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, LOUIS VUITTON, monogram canvas, spänne i gulmetall, längd 80 cm, bruksslitage
VÄSKA, PRADA, Borsa a Mano, Saffiano, vit läder, detaljer i gulmetall, 26x22x10cm, axelrem, cert, dustbag
VÄSKA, CHANEL, GST, vitt quiltat kaviar läder, detaljer i vitmetall, 33x25x13cm, hologrammärkt 11710196, dustbag, bruksslitage, fläckar på foder.
VÄSKA, RALPH LAUREN, brunt läder, axelväska, mässing detalj, 39x36x9 cm, bruksslitage.
RING, YSL, collection argent, ringar i silver samt förgyllt silver, stl 17,5, originalask.
VÄSKA, CHANEL, svart läder, detaljer i vitmetall, 35x24x12 cm, hologrammärkt 15648478, cert, dustbag.
VÄSKA, SAINT LAURENT, Sac du Jour, Duffle bag, svart präglat kalvläder, detaljer i vitmetall, dragkedja, lås samt nyckel, avtagbar axelrem, cert, 50x32x21 cm, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Singel Flap Bag, vintage, burgundy röd, detaljer i gulmetall, cert, hologrammärkt 2046702 26x16,5x7 cm. .
Kläder Stövlar
STÖVLAR, LAUREN, Ralph Lauren, brunt läder och mocka, mässingdetalj, klack 5 cm, stl 39.
VÄSKA, MULBERRY, totebag, scotchgrain, svart, mässing detaljer, 46x29x12 cm, dustbag.