141 - 160 av 1 221
1...789...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 mars 2019

Klubbad för

Liten Hink med lock i mässing Skultuna 2½ L Ø14cm höjd ca 16cm bruksslitage

125 kr

Utrop: 125 kr

Pokal Silver 830 höjd 9,5cm Ø11,5cm 85,9g

275 kr

Utrop: 350 kr

Pokal Silver 830 emaljerad, höjd ca 7,5cm 122,1g skador finns

550 kr

Utrop: 500 kr

Pa,rti Silver skadat/graverat Silver830 87,0g

Utrop: 300 kr

Läsplatta Apple Ipad (6th generation) 32Gb färg rosa i originalförpackning med laddare Snr:SF9FWF02L Lösenord:Tofelino17

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Handväska Michael Kors MD Messenger i beige läder h18xl23xb11cm nyskick

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Likörglas 10st Ø6cm höjd ca 5cm i kristall

250 kr

Utrop: 300 kr

Drinkglas 4st Droppen höjd 20cm i kristall

Utrop: 200 kr

Konstblad "Trollpacka" av Sture Lundblad

Utrop: 200 kr

Fritid Cyklar

Cykeldelar 11st Mavic +Cykelsadel Serfas ARC Kevlar. Ej med på visning.

Groggglas 7st Droppen höjd 17cm i kristall

350 kr

Utrop: 425 kr

Bonbonjär Ø ca 10cm höjd 18cm i kristall

375 kr

Utrop: 425 kr

Karaff med propp Orrefors höjd 29cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr Ibanez Gio GSA60 i mjukt fodral Snr:050213128

650 kr

Utrop: 800 kr

Ring 21K 12,3g Ø16 1/4

Utrop: 5 000 kr

Parti guld 18K 4,0g skadat

Utrop: 1 400 kr

Armband Bismarck 14K 20,6g 20,5cm

Utrop: 5 400 kr

Smycken Herring

Klackring 18K 3,8g Ø16 1/2 med vit sten

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 1,1g Ø17 1/4

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K 1,9g skadat

Utrop: 500 kr