1121 - 1140 av 1 221
1...565758...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 mars 2019

Klubbad för

Laptop Asus R505C 228Gb SSD, 16Gb RAM Nvidia 740M, i5-3337U (1,8Ghz), Windows 10 Home 64-bit med strömsladd i datorväska, snr: D6N0CV257422238

2 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Systemkamera Nikon D3100 med batteri samt batteriladdare, snr: 6536660 samt ett Nikon objektiv DX AF-S NIKKOR 18-55mm 1:3.5-5.6G snr: 15515653

900 kr

Utrop: 475 kr

Musikinstrument Övrigt

Nyckelharpa, stråke och fodral saknas, defekt rem, skador samt spricka på kroppen. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 1 400 kr

Elektronik Musik

Hörlurar OPPO PM-2 i fodral med kablage, box och manual

2 700 kr

Utrop: 2 600 kr

Hörselskydd Peltor 3M WS ALert XP, FM-radio, blåtand nr 0217104432 bruksslitage

900 kr

Utrop: 450 kr

Fritid Övrigt

Byggsats modellbåt Bluenose skala 1:160 i kartong med instruktionsbok på engelska

325 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Övrigt

Byggsats modellbåt Caracca Atlantica Nave armatata Portoghese del XVI secolo, manual saknas, trasig kartong

200 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Övrigt

Byggsats modellbåt Billing boats, CUTTY SARK NR.564, manual saknas men finns att hämta på internet

650 kr

Utrop: 300 kr

Parti silver, två defekta ringar, 12,4g

100 kr

Utrop: 75 kr

Ring Efva Attling S925 Ø19¼ 6,9g svagt naggad

Utrop: 200 kr

Ring S925 Ø20 8g

Utrop: 225 kr

Ring S925 Ø20¼ 11g

Utrop: 275 kr

Ring S925 Ø20¾ 7,1g

Utrop: 200 kr

Ring S925 Ø19½ 8,9g

Utrop: 250 kr

Ring 18K Ø19½ 4,6g

Utrop: 2 300 kr

Mynt Övrigt

Silvermynt 3st 2-Kronor 80% 44,8g

125 kr

Utrop: 150 kr

Mynt Övrigt

Silvermynt 1st 5-Krona 90% 25g

Utrop: 100 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S5 SM G900F olåst, 16gb med skal imei: 354734069953244

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Mobiltelefon Samsung S8+ SM-G995F 64gb olåst med laddare, manual, 2st skärmskydd och skal i kartong (ej original kartongl)

3 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Modellbil Thunderbird bruksslitage

100 kr

Utrop: 50 kr