881 - 900 av 1 824
1...444546...92 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars 2019

Klubbad för

Parti silver S925 28,4g skadat

100 kr

Utrop: 125 kr

Uppläggningsbestick S925 260mm 245,4g Georg Jensen, i orginalask

2 900 kr

Utrop: 2 800 kr

Teskedar S830 115mm 97,8g 11st

Bordsknivar S830 364,5g 200mm 6st Rosengolm, blad i rostfritt stål

650 kr

Utrop: 750 kr

Bordsgafflar S830 215,5g 177mm 6st Rosenholm

750 kr

Utrop: 850 kr

Bordsskedar S830 233g 183mm 6st Rosenholm

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Matskedar S830 352,6g 214mm 6st

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Kaffesked S830 11g 126mm graverad

Utrop: 50 kr

Ljusstakar S830 274,3g höjd: ca 6cm, fyllda, skador

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar S830 85,9g 120mm 6st Chippendale

275 kr

Utrop: 350 kr

Efterrättsgafflar S830 139,4g 147mm 6st Chippendale

550 kr

Utrop: 550 kr

Bordsskedar S830 76,3g 182mm 2st Chippendale

Utrop: 300 kr

Bordsskedar S830 141g 180mm 4st graverade

450 kr

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar S830 85,8g 122mm 6st graverade

Utrop: 350 kr

Parti bestick S830 332,7g 5 delar

Utrop: 1 200 kr

Väckarklocka, Georg Jensen, digital, metall, längd:15cm

Skål, Georg Jensen, bruksslitage, längd: 16cm

Tårtspade, Georg Jensen, stål, repig

Sked S830 12g 108mm

Utrop: 75 kr

Sockertång S830 15,4g

100 kr

Utrop: 75 kr