Parti silver S925 28,4g skadat
Utrop: 125 kr
Uppläggningsbestick S925 260mm 245,4g Georg Jensen, i orginalask
Utrop: 2 800 kr
Teskedar S830 115mm 97,8g 11st
Bordsknivar S830 364,5g 200mm 6st Rosengolm, blad i rostfritt stål
Utrop: 750 kr
Bordsgafflar S830 215,5g 177mm 6st Rosenholm
Utrop: 850 kr
Bordsskedar S830 233g 183mm 6st Rosenholm
Utrop: 900 kr
Matskedar S830 352,6g 214mm 6st
Utrop: 1 400 kr
Kaffesked S830 11g 126mm graverad
Utrop: 50 kr
Ljusstakar S830 274,3g höjd: ca 6cm, fyllda, skador
Utrop: 500 kr
Kaffeskedar S830 85,9g 120mm 6st Chippendale
Utrop: 350 kr
Efterrättsgafflar S830 139,4g 147mm 6st Chippendale
Utrop: 550 kr
Bordsskedar S830 76,3g 182mm 2st Chippendale
Utrop: 300 kr
Bordsskedar S830 141g 180mm 4st graverade
Kaffeskedar S830 85,8g 122mm 6st graverade
Parti bestick S830 332,7g 5 delar
Utrop: 1 200 kr
Väckarklocka, Georg Jensen, digital, metall, längd:15cm
Skål, Georg Jensen, bruksslitage, längd: 16cm
Tårtspade, Georg Jensen, stål, repig
Sked S830 12g 108mm
Utrop: 75 kr
Sockertång S830 15,4g
Tisdag 12 mar 2019