Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2019
Klubbad för
Starkvinsglas 8st, Kosta Boda design Vicke Lindstrand, modell Diamant, höjd: 11cm, 1st är naggad
Elgitarr Epiphone Gibson Special model, snr, MC22050692, lack/stötskador på kroppen, i mjukt fodral