661 - 680 av 1 213
1...333435...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2019

Klubbad för

Japanskt träsnitt troligen 1800-tal tidigt 1900-tal (ej undersökt utan ram) bildstorlek ca: 32cm x 23cm i ram, visas och hämtas hos Sefina på S:t Eriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Japanskt träsnitt troligen 1800-tal tidigt 1900-tal (ej undersökt utan ram) bildstorlek ca: 32cm x 23cm i ram, visas och hämtas hos Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm

800 kr

Utrop: 1 500 kr

800 kr

Utrop: 1 500 kr

800 kr

Utrop: 1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

800 kr

Utrop: 1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

800 kr

Utrop: 1 500 kr

800 kr

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr Fender Telecaster (USA), repig, lackskador, snr: US13090343, i hårt fodral

Utrop: 8 400 kr

Elbas, Hohner Professional, modell: B2A, repig kropp, lackskador, snr: 8772186, i hårt fodral

2 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Akustisk gitarr Bjärton, modell: BW50, snr:1-012566, träskador, i hårt fodral

1 700 kr

Utrop: 700 kr

Elgitarr J & D Brothers, lackskada på ena hornet, med förstärkarkabel, i mjukt fodral

350 kr

Utrop: 425 kr

Akustisk gitarr Tanglewood, modell: Evolution TW2812-CLN, snr: KH150262177, 12-strängad, i skadat mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Cipelino, otät bälg, i skadad väska. Ej med på visning.

Rörförstärkare Fender, Hot Rod Deluxe III PR246, bruksskick. Ej med på visning.

3 800 kr

Utrop: 2 400 kr

Systemkamera digital Nikon D3000, snr: 6476785, med objektiv Nikon 18-55mm 1:3,5-5,6 G II ED, snr: 4535679, med batteri och laddare

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Systemkamera digital, Nikon EOS 450 D, snr: 0330100932, med objektiv Canon EFS 17-85mm IS USM, snr: 26816265, med minneskort, batteri och laddare, i väska

MacBook Air, Apple, modell: A1466 (EMC 3178), processor: 1,8GHz Intel Core i 5, minne : 8GB 1600MHz DDR3, graphics: Intel HD Graphics 6000 1536 MB, snr: FVFVVW03J1WK, med trådlös mus Apple A1657 och laddare, lösenkod: 0000

5 200 kr

Utrop: 3 000 kr