Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2019
Japanskt träsnitt troligen 1800-tal tidigt 1900-tal (ej undersökt utan ram) bildstorlek ca: 32cm x 23cm i ram, visas och hämtas hos Sefina på S:t Eriksgatan 20 i Stockholm
Japanskt träsnitt troligen 1800-tal tidigt 1900-tal (ej undersökt utan ram) bildstorlek ca: 32cm x 23cm i ram, visas och hämtas hos Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm
Elgitarr Fender Telecaster (USA), repig, lackskador, snr: US13090343, i hårt fodral
Elbas, Hohner Professional, modell: B2A, repig kropp, lackskador, snr: 8772186, i hårt fodral
Akustisk gitarr Bjärton, modell: BW50, snr:1-012566, träskador, i hårt fodral
Elgitarr J & D Brothers, lackskada på ena hornet, med förstärkarkabel, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Tanglewood, modell: Evolution TW2812-CLN, snr: KH150262177, 12-strängad, i skadat mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Dragspel Cipelino, otät bälg, i skadad väska. Ej med på visning.
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Rörförstärkare Fender, Hot Rod Deluxe III PR246, bruksskick. Ej med på visning.
Systemkamera digital Nikon D3000, snr: 6476785, med objektiv Nikon 18-55mm 1:3,5-5,6 G II ED, snr: 4535679, med batteri och laddare
Systemkamera digital, Nikon EOS 450 D, snr: 0330100932, med objektiv Canon EFS 17-85mm IS USM, snr: 26816265, med minneskort, batteri och laddare, i väska