Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 192

Varunr: 1 518 442

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Date, Yacht-Master (Swiss-T<25), Chronometer, Ref nr. 69623, Serie nr. U496399, Cal 2135, Verk nr. 3914743, Boett nr. 2270, damur, 29 mm, stål/guld, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, Oysterlocklänk (defekt, se bilder), viklås, Ref nr. 78733-U2/706, cert, mars 1999, box.

Fördjupad information

29 000 kr

Klubbad till budgivare: 107380

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.