Avslutad | Aficionado – Torsdag 7 februari 2019
Klubbad för
VÄSKA, LOUIS VUITTON, keepall 60, monogram canvas, vintage, adresstagg, lås, ej nyckel, 60x33x26.
Accessoarer Plånböcker
KORTHÅLLARE, LOUIS VUITTON, poche de cartes, monogram canvas. 10x7cm, slitage.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELRING, LOUIS VUITTON, Porte-Cles, gulmetall, läderband, dustbag, orginalask.
Medaljer Ordenstecken
RIDDARTECKEN, förgyllt silver, emalj, Nordstjärneorden, bredd 40 mm, mindre skada, vikt 17,6 g, saknar band.
Kuriosa Nautica
TELESKOP, mässing med trästativ och mässingsdetaljer, teleskopets längd 70-79 cm, stativhöjd 75-135 cm.