Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2019
Konst Skulpturer
Skulptur i brons, Bergmans Gjuteri, signerad Carl Eldh (1873-1954), stämplad:Cire Perdue, höjd:250mm
Kamerahus Nikon D700,7,4/9V, snr:N16184, med extrabatteri samt laddare till detta, med objektiv Sigma EX DG 28mm 1:1,8, med lins- och motljusskydd, i väska
Objektiv Sigma 70-200mm 1:2,8 APO, DG HSM, med linsskydd och skadat motljusskydd, snr: 12213605
Mobiltelefon Samsung A5, 32GB, modellnr: SM-A520F, IMEI: 357987/09/151491/6, med laddare, hörlurar och manual i sliten orginalkartong
Laptop HP Pavilion x360 Convertible, Bang&Olufsen, intel(R) Core(TM) 17-8550U CPU @ 1,8GHz 1,99GHz, RAM: 12GB, modell: 14-ba101no, snr: 8CG81333GC, med laddare i fodral
Solglasögon Oakley Square Wire Polarized 52¤21, nr:05-689, repiga glas med putsduk i påse