Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2018
Klubbad för
Klockor Hamilton
HAMILTON, 10K förgyllt, brv12g, manuell, Ø16mm, boettnr 3609, länk i förgyllt guld/stål, med säkerhetskedja
LONGINES, Conquest, ref L3.657.4.56.6, snr 36647579, Ø42mm, datum, automat, stål, repig/naggad i län